Автоадвокат

Ви потрапили в ДТП і не знаєте що робити? Не панікуйте! Наші адвокати готові надати Вам кваліфіковану правову допомогу.

Як показує практика, навіть якщо Ви дисциплінований і акуратний водій, чітко дотримуєтеся правил дорожнього руху і слідкуйте за станом свого транспортного засобу, Ви можете опинитися в ДТП.

Професійні послуги адвоката по ДТП потрібні, як винуватцям аварій, так і потерпілій стороні, тому так важливо відразу ж заручиться юридичною підтримкою. Наша компанія допоможе у вирішенні всіх питань, що виникають при ДТП, відновить справедливість, мінімізує будь-які можливі негативні наслідки. Кому потрібна допомога автоадвоката?

Допомога автоюриста потрібна всім учасникам дорожньо-транспортної пригоди.

Так, серед іншого автоадвокат може:

  • виїхати негайно на місце ДТП і дати консультацію клієнту, відносно того, як потрібно діяти;
  • проінформувати належним чином страхові компанії про пригоду ДТП;
  • організувати незалежну оцінку пошкоджень автомобіля, з метою подальшого отримання реальної суми відшкодування;
  • організувати для авто технічне або транспортно-трасологічної дослідження, з метою доведення відсутності вини нашого клієнта;
  • участь в судових засіданнях з метою доведення відсутності вини клієнта;
  • стягнення заподіяної шкоди від страхових компаній, моторно (транспортного) страхового бюро України (МТСБУ), опонентів.

У ЦИХ, а також інших випадках Вам просто необхідні послуги автоадвоката по ДТП, який розуміється у самих складних проблемах та забезпечить захист ваших прав і свобод.

Що ви отримуєте, звернувшись до нас:

Автоадвокат по ДТП - це профільний експерт, чиєю основною спеціалізацією є усунення будь-яких негативних наслідків для клієнта, що потрапив в дорожньо-транспортну пригоду. НЕ варто втрачати дорогоцінний час, якщо Ви стали винуватцем або потерпілим в аварії - це допоможе мінімізувати неприємні проблеми.
Професійна допомога при ДТП - це, перш за все: вправне коригування та усунення негативних моментів, пов'язаних з аварією, досвідченими та кваліфікованими співробітниками нашої юридичної компанії; повна анонімність і конфіденційність; вирішення проблем зі страховими компаніями в найкоротший період; повний супровід всіх процесів і експертне представлення інтересів клієнта на кожному етапі; контроль за законністю і правильністю виконання необхідних процесуальних заходів.

Наші адвокати є професіоналами, надають юридичні консультації у випадку ДТП, мають всі необхідні знання, навички й досвід в будь-яких питаннях, пов'язаних з аварійними ситуаціями на дорогах.

Крім того, ми Захищаємо водіїв в суперечках про притягнення до адміністративної відповідальності за:

  • ст. 124 КУпАП (Порушення правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження транспортних засобів, вантажу, автомобільних доріг, вулиць, залізничних переїздів, дорожніх споруд чи іншого майна);
  • ст. 122 КУпАП (перевищення встановлених обмежень швидкості руху, проїзд на заборонений сигнал регулювання дорожнього руху та порушення інших правил дорожнього руху);
  • 122-4 КУпАП (залишення місця дорожньо-транспортної пригоди)
  • 130 КУпАП (керування транспортними засобами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного або іншого сп'яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції)
Звертаємо увагу, що наша команда має значний досвід захисту водіїв або постраждалих в кримінальних процесах по ст. 286 Кримінального кодексу України (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами).
Автоадвокат компанії v-sud надасть надійну і грамотну підтримку для будь-якого учасника дорожнього руху, який потрапив в аварію. Ми візьмемо на себе повний супровід справи, починаючи від самого початку події і закінчуючи отриманням справедливого рішення суду. Автоадвокати нашої компанії надають послуги у справах з ДАІ, транспортних справах, кримінальних справах по ДТП, а також надають консультацію юриста по ДТП.
TOP